♥
poniedziałek, 21 listopada 2011
Piękna mowa
Mowa jest piękna,
gdy nie ma w niej ziarna pychy.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz