♥
środa, 9 listopada 2011
Proste życie
żyj prosto
nie bierz sobie zbyt wielu zajęć
najlepiej nie miej żadnych
ale jak już się za coś zabierasz
to za jedno
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz