♥
poniedziałek, 21 listopada 2011
Robota
Rób tyle, ile umiesz.
Rób tak, jak umiesz.
Rób to, co umiesz.
Ciesz się tym, co umiesz.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz